+359 896 151 452   info@babconsult.bg  Пон-Пет 09:00-18:00
Изпрати CV Изпрати Запитване Ела в БАБ

Специалист Технически Поддръжка (2ро Ниво) с Немски и Английски

05.06.2024

Категория : BPO - Customer Service Вид : Постоянна Заплата: 4000 BGN Gross Месторабота : София Умения : Език : Английски - Advanced , Немски - Advanced

Описание

Като Специалист Технически Поддръжка (2ро Ниво) с Немски и Английски, ще играете ключова роля в предоставянето на изключителна техническа поддръжка на клиентите на компанията. Вашата експертиза в телекомуникациите и владеенето на немски език ще ви позволят да решавате сложни проблеми, да гарантирате удовлетвореността на клиентите и да допринасяте за непрекъснатото усъвършенстване на нашите услуги за поддръжка.

Основни Отговорности:

  • Ефективно обработване и изпълнение на заявки за поддръжка от клиенти, осигурявайки своевременно и точно разрешаване на проблемите
  • Преглед и интерпретация на системни логове за диагностициране и разрешаване на технически проблеми
  • Поддържане високи нива на удовлетвореност
  • Предлагане на високо ниво на технически насоки и помощ при решаването на проблеми, използвайки вашата експертиза за подкрепа както на клиенти, така и на вътрешни екипи

Изисквания:

  • Владеене на немски и английски език, писмено и говоримо
  • Аналитично мислене
  • Умения за работа в екип
  • Предишен опит на подобна роля за техническа поддръжка е предимство
  • Гъвкавост за работа в бързо развиваща се среда и адаптиране към променящи се приоритети

Ще получвате:

  • Конкурентна заплата и пакет от социални придобивки
  • Възможности за професионално развитие и растеж
  • Хибриден модел на работа (след 3-месечния период на обучение)
  • Динамична и съвместна работна среда
  • Работно време от понеделник до петък (10:00 - 19:00)
  • Удобно разположение на офиса
  • Помощен пакет при преместване, ако е необходимо
  • Платено обучение и въвеждане в работата

Ако отговаряте на изискванията и имате интерес да се присъедините към успешен екип, моля изпратете Вашето резюме.

Благодарим на всички кандидати за проявения интерес, ще се свържем само с удобрените кандидати!

Изпращайки личните си данни, Вие давате съгласие "БАБ КОНСУЛТ" ЕООД да събира, обработва, използва и прехвърля личните Ви данни с цел подбор и намиране на работа.*