+359 896 151 452   info@babconsult.bg  Пон-Пет 09:00-18:00
Изпрати CV Изпрати Запитване Ела в БАБ

Складов работник

15.03.2023

Категория : Транспорт и логистика Вид : Постоянна Заплата: 1800 - 2000 лв. бруто Месторабота : София Умения :

Описание

"Б.А.Б. Консулт" ООД е лицензирана агенция за подбор и консултиране на персонал (регистрационен номер 3051 / 2020 г.) в Агенцията по заетостта.

Нашата мисия е да запознаем доказаните работодатели в страната със стойностните служители!

За наш ценен партньор - търсим комуникативен и енергичен кадър, който да се присъедини към тяхното голямо семейство. Позицията, която ще заеме е Складов работник.

Задължения и ангажименти:

  • Организира приема, съхраняването, подреждането и предаването на стоки и материали.
  • Контролира количеството на складовите наличности.
  • Отчетност спрямо постъпващите и отпуснатите стоки и материали.
  • Съблюдава съответствието между документите и количеството и състояние на постъпващите в склада материали.
  • Проследява начина за съхранение на стоките.
  • Участва в инвентаризации в склада.

Изисквания:

  • Опит на същата позиция - ще е предимство.
  • Умения за работа с компютър.
  • Отлични комуникационни умения.

Ще получите:

  • Много добро възнаграждение.
  • Възможности за развитие.
  • Допълнителен пакет социални придобивки.
  • Отлична работна среда.

Ние от БАБ Консулт вярваме в твоя потенциал.

Повярвай и ти в себе си и кандидатствай като изпратиш актуална автобиография!

Ще се свържем с одобрените по документи кандидати.

Желаем успех!

Изпращайки личните си данни, Вие давате съгласие "БАБ КОНСУЛТ" ЕООД да събира, обработва, използва и прехвърля личните Ви данни с цел подбор и намиране на работа.*