+359 896 151 452   info@babconsult.bg  Пон-Пет 09:00-18:00
Изпрати CV Изпрати Запитване Ела в БАБ

ПАКЕТИРОВАЧ (РАБОТА НА СМЕНИ)

31.05.2024

Категория : Производство Вид : Постоянна Заплата: 2300-2400 Месторабота : София Умения :

Описание

За наш ценен клиент сме в търсене на динамична личност с добри организационни умения, която да се присъедини към една от най-успешните компании на Балканския полуостров.

-Основни задължения и отговорности за Пакетировач:

Следене за състоянието и съхраняването на стоката.

Автоматизиран процес, пакетиране на продуктите, като се спазват установените от компанията правила за безопасност.

-Изисквания:

Сходен опит като пакетировач или на поточна линия – Предимство

Завършено средно образование.

Отговорност и дисциплинираност.

Опит с управлението на електрокар/мотокар - Предимство

Желание за работа на смени.

-Компанията предлага:

Работа на три смени.

Ваучери за храна.

Допълнително здравно осигуряване.

Съдействие при изкарване на правоспособност за електрокар.

Кандидатствай сега!

"Б.А.Б. Консулт" ЕООД е лицензирана агенция за подбор и консултиране на персонал (регистрационен номер 3051/2020 г.) в Агенция по заетостта, която е създадена с идеята за подпомагане на заетостта на територията на България. Нашата мисия е да запознаем доказаните работодатели в страната със стойностните служители!

Изпращайки личните си данни, Вие давате съгласие "БАБ КОНСУЛТ" ЕООД да събира, обработва, използва и прехвърля личните Ви данни с цел подбор и намиране на работа.*