+359 896 151 452   info@babconsult.bg  Пон-Пет 09:00-18:00
Изпрати CV Изпрати Запитване Ела в БАБ

Агент Клиентско Обслужване с фински/ датски/ шведски/ норвежки и английски език

09.02.2024

Категория : BPO - Customer Service Вид : Постоянна Заплата: 3200 BGN Месторабота : София Умения : Problem-solving , Strong communication Език : Норвежки - Advanced , Датски - Advanced , Шведски - Advanced , Английски - Intermediate

Описание

Ние сме агенция за подбор на персонал BAB Consult, целеустремена да свързва талантливи хора с изключителни възможности за кариера. Един от нашите възложители, международна компания със силно присъствие в България, е в търсене на амбициозни лица за ролята на Агент Клиентско Обслужване със скандинавски език (фински/ датски/ шведски или норвежки) и английски.

Изисквания:

  • Владеене на фински, датски, шведски или норвежки (говоримо и писмено)
  • Владеене на английски език
  • Силни комуникативни умения
  • Предишен опит на подобна роля е плюс
  • Способност за адаптиране към динамична работна среда

Какво предлага компанията:

  • Конкурентно възнаграждение и бонусна система, базирана на резултатите
  • Допълнителни бонуси към заплатата
  • Възможности за професионално израстване
  • Платено обучение за подобряване на вашите умения

Преглед на позицията: Като агент за поддръжка на клиенти, вие ще бъдете важна част от екипа за обслужване на клиенти на нашите клиенти, предоставяйки отлична поддръжка на тяхната разнообразна клиентска база. Тази позиция изисква владеене на фински, датски, шведски или норвежки език в допълнение към владеенето на английски език.

Отговорности:

  • Отговаряте на клиентски запитвания и предоставяте навременна и точна информация, свързана с финансови запитвания, по телефон, имейл, чат
  • Отстранявате на неизправности и решаване на проблеми с клиентите, като гарантира високо ниво на удовлетвореност

Ако сте мотивирани и с отлични езикови умения и страст към предоставянето на изключително клиентско обслужване, Ви каним да кандидатствате за тази вълнуваща възможност. BAB Consult ще бъде до Вас през целия процес!

"Б.А.Б. Консулт" ЕООД е оторизирана агенция за процедури за подбор на персонал и консултиране с рег. № 3051/2020 към Агенцията по заетостта. Нашата мисия е да срещнем доказаните работодатели у нас със стойностни служители! Предоставяйки вашата лична информация, вие се съгласявате с BAB Consult LTD да събира, използва и обработва вашата лична информация за предоставяне на услуги за набиране на персонал.

Изпращайки личните си данни, Вие давате съгласие "БАБ КОНСУЛТ" ЕООД да събира, обработва, използва и прехвърля личните Ви данни с цел подбор и намиране на работа.*